Hírek
2020. Szeptember 03. 14:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
18 éves lány akarta megvesztegetni a rendőröket

Büntetését akarta elkerülni az engedély nélkül vezető 18 éves fiatal nő.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai szeptember elsején 13 óra 57 perckor Bercel belterületén ellenőriztek egy személykocsival közlekedő 18 éves hatvani lakost. A rendőrök megállapították, hogy a járművezető érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A nő – azért, hogy a büntetést elkerülje – a rendőröknek készpénzt ajánlott fel, amelyet az egyenruhások nem fogadtak el - közölte a rendőrség.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai a sofőrt előállították és vele szemben engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak. A rendőrök hivatali vesztgetés bűntett gyanúja miatt az eljárás során keletkezett iratokat az ügyben illetékes Központi Nyomozó Főügyészség részére továbbítják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.