Hírek
2021. Június 16. 15:07, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Menekülni próbált, de a dombóvári rendőrök elfogták
A dombóvári egyenruhások elfogták és őrizetbe vették azt a 22 éves kaposvári férfit, aki jogosítvány nélkül, ittasan közlekedett és a rendőri intézkedés alól is ki akarta vonni magát, sőt még körözték is.
A dombóvári rendőrök 2021. június 13-án 22 óra 35 perckor Gyulajon járőröztek, amikor egy személygépkocsira lettek figyelmesek, melynek nem volt első rendszámtáblája. Az egyenruhások meg akarták állítani az autót, de annak sofőrje, mikor észlelte a rendőri jelzést, gyorsítani kezdett. Utánamentek, és végül Kurdon sikerült megállítani a kocsit. A járművezető kiugrott az autóból, és megpróbált elmenekülni, de végül a rendőrök elfogták.
A férfi igazoltatása során megállapították, hogy ellene két körözést, valamint egy elfogatóparancsot is adtak ki hatóságok. A sofőr adatainak ellenőrzése során kiderült az is, hogy vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A rendőrök a járművezetőt megszondáztatták, mely pozitív értéket mutatott, ezért további mintavételre előállították, mely megerősítette az ittasság gyanúját. Az egyenruhások a 22 éves férfit, aki nem volt ismeretlen a hatóságok előtt, mert korábban több büntetőeljárást is folytattak vele szemben, őrizetbe vették, majd bíróság elé állították.
A dombóvári rendőrök az általa elkövetett szabályszegések miatt büntető- és szabálysértési feljelentést is tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 09:33, csütörtök | Helyi
Óvatosan a mentett jelszavakkal!
Egy férfi e-mail fiókját törték fel ismeretlenek, majd egy utazási oldalon szobát foglaltak 5 főre Austinban.
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Helyi
Akciós tűzifa közvetlenül a Kocsolai Nagy Tüzépről
A Kocsolai Nagy Tüzép július 1–31. között kedvezményes áron kínál prémium minőségű akác tűzifát: 24.000 Ft/m³ áron.
2026. Július 01. 14:00, szerda | Helyi
Friss levegő kompromisszumok nélkül – hővisszanyerős szellőző otthonába
Egyre többen keresnek olyan megoldást, amely biztosítja a folyamatos friss levegőt anélkül, hogy a téli hónapokban a drágán megtermelt hő az ablakon távozna.
2026. Július 01. 09:39, szerda | Helyi
Égő gabonatáblát oltottak a dombóvári tűzoltók Mágocsnál
Négy hektáron gabonatábla égett június 29-én, hétfő délután Bikal és Mágocs között, a 6534-es számú út 27. kilométerénél.

